Opinie

Super podejście do dzieci. Bliźniaczki 3l zadowolone. Wszystko na spokojnie wytłumaczone, nic na siłę. Dzieci chętnie współpracowały dzięki podejściu Pani stomatolog. Udało się zrobić po 1 ząbku i to na 1 wizycie która z założenia miała być tylko adaptacyjną. Dziewczyny uśmiechnięte obiecały że wrócą "naprawiać" następne ząbki. Zdecydowanie polecam.
Karolina Weronika
Jestem ogromnie zadowolona! Świetne podejście do pacjenta ( straszliwe się boję wizyt u stomatologa), a bardzo miłe i co najważniejsze dobrze wykwalifikowane Panie Doktor zrobią wszystko by wizyta była komfortowa  Polecam
Diana B.G.
Miła atmosfera, świetne podejście do małego pacjenta, no po prostu SUPER! Bardzo polecam ten gabinet 🙂
Małgorzata H. S.
8:00 rejestracja telefoniczna a wizyta już o 10:00 tego samego dnia. wizyta na wysokim poziomie  sympatyczny personel. oby tak dalej.
Marcin K.
Nowoczesność widać tutaj na każdym kroku – w wyposażeniu gabinetów, w poziomie leczenia a także w stosunku lekarzy do pacjenta. Jestem stałym pacjentem i zawsze mogę liczyć na szybki termin i dobrze przeprowadzone leczenie. Polecam każdemu z Gliwic i okolic.
Robetrt
Nowoczesność widać tutaj na każdym kroku – w wyposażeniu gabinetów, w poziomie leczenia a także w stosunku lekarzy do pacjenta. Jestem stałym pacjentem i zawsze mogę liczyć na szybki termin i dobrze przeprowadzone leczenie. Polecam każdemu z Gliwic i okolic.
Tomasz
Goraco polecam, swietny gabinet, super atmosfera i przede wszystkim moja magiczna Pani doktor, ktora sprawia, ze strach znika i nic nie boli 😉
Marlena K.
Bardzo polecam. Pierwszy raz odwiedziłam to miejsce przychodząc bez wcześniejszego terminu, przyszłam z bólem od razu udzielono mi pomocy, przedstawiono mi plan leczenia. To co najważniejsze to podejście do pacjenta pierwsza klasa. Dziękuję"
Sybilla
Po kilkunastu wizytach własnych oraz z dziećmi u Pani Magdy Markiewicz stwierdzam: Bardzo miła i sympatyczna osoba. Jako dentysta otwarta, konkretna i zdecydowana. Umiejętnie i szybko podejmująca decyzję. Po kilku wizytach w różnych gabinetach jako jedyna podzieliła się wiedzą bez "owijania w bawełnę" i udzieliła fachowej pomocy. Dzięki dobremu podejściu do moich chłopców, teraz chętniej przychodzą na wizytę a na pewno z o wiele mniejszym strachem. Posiadam niestety duże doświadczenie jako pacjent w tej dziedzinie dlatego też w 100% polecam tego lekarza.
Bogdan
Kilka lat temu, dość skutecznie wystraszyłem się dentysty. Gdy trafiłem do Pani Magdy Markiewicz, moja wiara w bezbolesne i profesjonalne leczenie zębów powróciła. Wszystko odbywa się na prawdę na najwyższym poziomie oraz z bardzo dużym wyczuciem. Każdemu życzę takiej stomatolog! Również kwestie organizacyjne związane z umawianiem wizyt działają bardzo dobrze. Z czystym sumieniem mogę polecić zarówno Panią Magdę jak i cały zakład na Daszyńskiego! Korzystam regularnie!
Tomasz
Bardzo polecam! Profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego pacjenta, jak najbardziej na plus!

ANIA
Jestem bardzo zadowolony z poziomu usług stomatologicznych świadczonych w tym gabinecie. Spotkałem się z empatią i serdecznością za strony personelu medycznego i administracyjnego. Szczerze polecam.
Tadeusz